Home / Uncategorized / Орце Камчев нуди 14 милиони евра да се брани од слобода

Орце Камчев нуди 14 милиони евра да се брани од слобода

Имот вреден околу 14 милиони евра нуди бизнисменот Орце Камчев и гаранитра дека нема да бега

Според информациите, станува збор за недвижен имот на Камчев и неговата фамилија. Прашање е дали Кривичен ќе ја прифати понудата ќе се знае следната недела. Мислење треба да даде и СЈО.

Изминатата седмица на Камчев му беше продолжен притворот за „Империја“ со нови 30 дена.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*