Home / Uncategorized / Приведени и двајца политичари

Приведени и двајца политичари

Според информации на Битолски весник, покрај специјалната обвинителка Катица Јанева, денеска се приведени и двајца политичари поврзани со случајот „Рекет“. Засега нивните имиња не се откриваат, но од Основното јавно обвинителство прес конференција најавија за во 14:00 часот.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

error: Content is protected !!