Home / Uncategorized / Дистрибуирал детска порнографија

Дистрибуирал детска порнографија

Секторот за внатрешни работи Битола поднесе кривична пријава против П.П. (49) од Битола поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „производство и дистрибуција на детска порнографија“.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*