Home / Спорт / Ново градско дерби

Ново градско дерби

Утре со почеток во 18,30 часот во спортската сала Младост се игра првиот натпревар од плеј офот Еурофарм Работник – Пелистер.

Тоа е шанса Пелистер да му  се реваншира на Еурофарм Работник за поразот во претходното градско дерби.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

error: Content is protected !!