Home / Tag Archives: пиеше

Tag Archives: пиеше

Груевски пиеше кафе на Широк Сокак

Екс премиерот и лидер на ВМРО ДПМНЕ Никола Груевски по враќањето од Охрид денеска беше во посета на Битола, каде оствари средба со Општинскиот комитет и посети неколку локации в градот. Подоцна тој се прошета низ Широк Сокак и пиеше ...

Read More »