Луксузното гнездо на Боки-13 во скопско Волково

Додека аферата „Рекет“ ги бранува јавноста и социјалните мрежи, на интернет се појавија фотографии од луксузниот дом на Боки – 13, еден од осомничените во случајот.

Локацијата на неговиот дом е во најелитниот комплекс во скопско Волково.

Во една прилика, тој кажа дека се’ што има во огромниот стан е скапоцено до најситен детаљ, додавајќи дека за добар стил не биле  потребни пари, туку умеење и став.

Раскошното гнездо на Боки 13, може да го видите на следиов ЛИНК

Извор: vistina.com.mk

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

error: Content is protected !!