Home / Uncategorized / Куферот не е кај Заев

Куферот не е кај Заев

На јутјуб каналот предмалку се објавени 6 нови адуио-снимки на кои се слуша гласот што наликува на бизнисменот кој се јавува како главен сведок во случајот „Рекет“ Орце Камчев.

Во една од снимките се слуша како тој вели дека во торбата со пари што првообвинетиот Бојан Јовановски – Боки 13 ја земал од неговиот дом имала GPS.

-Куферот не е кај Заев – истакнува тој.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*