Home / Uncategorized / Таксист силувал петнаесет годишно девојче

Таксист силувал петнаесет годишно девојче

Полицијата поднесе кривична пријава против педесетгодишниот П.К. од битолско, поради сомнеж дека силувал петнаесетгодишно девојче од Битола.

МВР соопшти дека настанот се случил во близина на улицата “Раштанска” во Битола, во такси возило, кое било управувано од страна на осомничениот.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*